Hakkında

kent-gayrimenkul-hakkinda-2

Hakkımızda;

2015 yılında emlak ve gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyetlerine başlayan Kent Gayrimenkul ; hizmet ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla, kısa sürede bölgesinde sektöre yön veren firmalardan biri olmuştur.

Kent Gayrimenkul Danışmanlığı; çağdaş hizmet anlayışıyla Kurumsal/Bireysel Emlak Konut-İşyeri, Bina, Arsa, Site, Villa satışı ile Porje Yönetim organizasyonlarında yer almaktadır.

Firmamız, başlangıcından sonuna kadar projenin “Lider”i olarak hareket etmektedir. Gayrimenkul sektörünün faaliyet alanlarında; hedef odaklı profesyonel bakış açısıyla, ilkeli çalışmasıyla, etkin iletişim sağlayan, sorumluluk sahibi, uzman ve dinamik ekibiyle hizmet vermektedir.

Kriz olarak nitelendirilen bu dönem, aslında kriz değil, bir değişim sürecidir. Firmamız, bu değişim sürecinde herkes tarafından yapılan ve bilinen, gelenek haline gelmiş çalışmalar yerine, gerçekten fark yaratacak çalışmalar yapılması yönünde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda Kent Gayrimenkul Danışmanlışı, Emlak & Turizm firması; pozitif etki yaratacak yenilikçi düşünceleriyle ve sonsuz güven ortamında çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmektedir.